Vizyon ve Değerlerimiz

RDA olarak vizyonumuz; müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye'de ve Avrupa’da likit atık arıtma sektöründe lider marka konumuna erişmektir.

RDA yenilikçilik, birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk ve yaratıcılık değerlerini esas almaktadır.

RDA müşterilerinin beklentilerini; evrensel kalite ve standartlardaki ürünleriyle karşılar. Müşterilerin tatminini öncelik alan şirketimiz güvenilirlik, istikrar, saygınlık ve devamlılık sunar.

RDA tüm müşteri ilişkilerinde samimiyeti temel alarak, adilane, karsilikli yarar saglamak amacina dayali, iyi niyet ve anlayışla davranarak yasalara ve ahlak kurallarına uyarak calışır. Satış öncesi ve sonrası tüm ihtiyaçlarında, müşterilerin yanında olarak sorunlarını çözer, takip eder, süreklilik sunar ve geliştirir.


Hikayemiz

RDA olarak medikal sektörde 2011 yılından bu yana hizmet vermekteyiz.
Şirket kurucusu Selahattin KILIÇ , 15 yıllık sektör deneyiminde kazandığı yoğun tecrübesini şirkete aktarmış ve profesyonel tarzını her zaman korumuştur.

Şirketimizin medikal direktörü Biyokimya Uzman Doktorumuz  1996 yılında Ankara Tıp Fakültesini bitirmiş, uzun süre Acıbadem Hastanesi'nde Biyokimya Uzmanı, MNT tıbbi malzemeler'de Medikal Direktör olarak  çalışarak sektörel deneyimini kazanmış ve bu tecrübesini RDA Grup ile birleştirmiştir.

Şirketimizin ithalat ihracat koordinatörü F. Ulaş Atalay Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi mezunu olup, Master'ını yine Boğaziçi'nde tamamlayarak şirketimizin Uluslararası Tİcaret koordinatörü olmuştur.


” RDA genç , yenilikçi teknolojiyi yakından takip eden bir firma olup , dinamikliği genç ekibi sayesindedir “

Likit tıbbi atık, laboratuvar atıkları, alerji test ve tanı sistemleri, reaktifler konularında sağlık sektöründe yer alan şirketimizde hedefimiz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en güvenilir hizmeti vermektir. Zaman içinde değişen ilgili yasal prosedürlerin yerine getirilmesinden sonra müşterilerimize satış öncesi ve sonrasında da güvenilir hizmeti verme amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Satış sonrası sonsuz teknik destek ve kesintisiz hizmet anlayışımız ile her zaman müşterilerimizin hizmetinde oluşumuz tercih edilme nedenlerimizin başında yer almaktadır.

Ayrıca grubumuz bünyesinde bulunan ATA TEKNİK firması olarak medikal sektörde 2001 yılından bu yana hizmet vermekteyiz.  ATA TEKNİK 2001 yılında şirketimizin kurucusu ve Genel Müdürü Selahattin Kılıç tarafından kurulmuş olup, şu anda medikal sektörde Türkiye'nin önde gelen firmalarından biri olmuştur. ATA TEKNİK ile ilgili bilgileri www.atateknik.com sitemizden inceleyebilirsiniz.

Yine RDA Grup bünyesinde bulunan online satış sitemiz; tüm biyokimya ve laboratuvar malzemelerini online olarak bulabileceğiniz e-ticaret sitesi www.labmarketim.com da şirketimizin bünyesinde faaliyet göstermektedir.


Yer aldığımız sektörün çalışmalarındaki hassasiyetin önemini biliyoruz ve bir tedarikçi olan şirketimiz bünyesinde tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte sorumluluklarımızın farkındayız. Müşteri memnuniyetini bu bağlamda en önde tutarak kutsal bir görev olan insan sağlığını korumada ve yaşam kalitesini yükseltmede zincirin bir halkası olmaktan gururluyuz.

Bir kuruluş olarak uzun ömürlü olmak için tartışmasız olarak tüm uygulamaların ahlaki değerler çerçevesinde olması gerektiğinin bilincindeyiz.

Ürün portfoyümüzde Likit Tıbbi Atık nötralizasyon ve arıtma cihazları, su arıtma çantaları, Tıbbi Laboratuar Cihaz ve malzemeleri, Alerji test ve tanı kitleri, Araştırma Amaçlı Laboratuar Kitleri, Genel Diagnostik cihazlar yer almaktadır. Satışını gerçekleştidiğimiz ürünler için satış sonrası eğitim ve teknik servis desteği vermekteyiz.Ürünlerimiz sayfasında ürün portfoyümüzü ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

 
 

www.atateknik.com - www.labmarketim.com