VAKANI AL DA GEL!

26-27 Ekim 2019 İstanbul HYATT CENTRIC
2 gün boyunca Veteriner Hekimleri Bilim Şenliği!

Bugüne kadar katıldığınız tüm kongre ve seminerlerden farklı bir konseptte bilimsel paylaşıma hazır mısınız? Yepyeni bir çalışma ile gerçek vakalara dayalı ilk interaktif toplantıyı İstanbul’da yapıyoruz. Sizin getirdiğiniz somut vakaları, Türkiye’de alanında uzman, deneyimli ve söz sahibi üniversite hocaları yorumlayacak ve size çözüm önerileri getirecek. Hem kendi çözümleyemediğiniz olgularınızı getirebilecek, hem de diğer veteriner hekimlerimizin getirdiği vakaları dinleyebileceksiniz. Böylelikle katılımcı tüm vakaların tartışmasını ve çözüm önerilerini yerinde deneyimleyecek ve izleyebileceksiniz.

ALANINDA UZMAN AKADEMİSYENLERİMİZ

Prof. Dr. Perran Gökçe / KKTC Yakındoğu Üniversitesi Cerrahi

Prof. Dr. Kürşad Turgut / KKTC Yakındoğu Üniversitesi İç Hastalıkları 

Prof. Dr. Murat Fındık / Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Doğum ve Jinekoloji

Prof. Dr. Kerem Ural / Aydın Adnan Menderes Üniversitesi İç Hastalıkları 

Prof. Dr. Zeynep Pekcan / Kırıkkale Üniversitesi Cerrahi

Prof. Dr. Ebru Yalçın / Bursa Uludağ Üniversitesi Veteriner İç Hastalıkları

Doç. Dr. Buğrahan Bekir Yağcı / Kırıkkale Üniversitesi Veteriner İç Hastalıkları


Önceki kongrelerde ve seminerlerde yoğun olarak dinlediğiniz teorik anlatımlardan daha farklı olarak çözümlenmesi komplike olan gündelik vakalarınızın teşhis ve tedavi yaklaşımları tek tek irdelenecek. Olguları ile katılım sağlayacak meslektaşlarımızın gönderdiği vakalar, sunum öncesi günlerde tüm hocalarımızın katıldığı yuvarlak masa toplantılarında istişare edilecek ve tüm vakalarınızın incelemeleri, sunum günlerinde sizlerle paylaşılacaktır. 

Bunun için vakalarınızın resimlerini, semptomlarını, denediğiniz tedavi yöntemlerini, olgu resimlerini ve hasta bilgilerini önceden e-mail yoluyla ulaştırmanız yeterli. Bu gönderdiğiniz vaka bilgileri, alanında uzman hocalarımız tarafından, önceki günlerde yuvarlak masa etrafında tartışılacak ve çalıştay boyunca sizlerle tek tek paylaşılacak.

Vakasız katılımcılarımız ve vakasının sunulduğu günün haricinde katılan vakalı katılımcılarımız; diğer sunulan vakaların tartışmasını ve yorumlamasını izleyecek ve tüm çözüm önerilerini dinleyebilecekler.

Hyatt Hotel Ayrılcalığı:

Bilime değer veriyoruz: Çalıştayımızı İstanbul ve Türkiye’nin en lüks otellerinden biri olan Hyatt Centric  Istanbul’da yapıyoruz. 

İstanbul’un en güzel otelinin 18. katında panoramik İstanbul manzarası eşliğinde, deneyimli şeflerin hazırladığı öğle yemeği menüsüyle Hyatt Centric sizler için çalıştayımızı güzelleştiren harika bir deneyim sunacak.

Katılım için rezervasyonunuzu behemehal yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Katılımcı sayısı, paylaşılan olgu adedi ve seminer salonu kapasitesi ile sınırlı olduğundan, bir an evvel kayıt yaptırmanızı öneriyoruz!

Kayıtla ilgili tüm sorularınız için:

Ulaş Atalay / 0533 965 75 32
rda@rda.com.tr


Vaka Formlarınızı ve olgu resimlerinizi göndermek için:
Vet. Hek. Gizem Gül / 0554 942 06 57

gzmvet93@hotmail.com